4 marca dzieci wzięły udział w zajęciach w mobilnym oceanarium. W specjalnej kopule ustawionej w nasze sali został wyświetlony przyrodniczy film 3D opowiadający o życiu wodnych zwierząt. Przedszkolaki zobaczyły morskie głębiny, rafę koralową i jej niezwykłych mieszkańców (żółwie morskie, płaszczki, ośmiornice, delfiny, rekiny i inne). Była to przepiękna opowieść o przyjaźni, odwadze i o tym, jak niewielkie decyzje mogą mieć wpływ na cały podwodny świat. Ta inspirująca podróż w głąb mórz i oceanów była dla dzieci źródłem wielu pozytywnych wrażeń.






