Obchody świąt majowych

30 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święto Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyła się akademia przygotowana przez 4-latki z grupy Pszczółki. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały i inscenizowały piosenki o tematyce patriotycznej, z powagą i dumą z dziećmi i paniami z innych grup zaśpiewały Hymn Polski. Była to dla wszystkich przedszkolaków wspaniała lekcja patriotyzmu, kształtująca u dzieci szacunek dla symboli narodowych oraz poczucie dumy z przynależności do ojczyzny. 

Related Articles

Dzień Przedszkolaka

Spacer na skrzyżowanie

Spotkanie z autorem