30 maja obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka. Na dzieci czekało wiele trakcji i zabaw takich, jak dmuchańce, zabawy z chustą animacyjną, konkurencje sportowe, tańce przy muzyce, kolorowe baloniki, wata cukrowa i popcorn. Nie obyło się również bez słodkiego i owocowego poczęstunku. Wszystko to sprawiło, że dzieci były uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe.
Dzień dziecka
Katarzyna D.






