Z życia przedszkola

Odsłony: 153

25.O4 obchodziliśmy w przedszkolu "Dzień Ziemi". W tym dniu wszystkie przedszkolaki przyszły do przedszkola ubrane na zielono, na znak tego, że wszyscy chcemy, aby nasza planeta była czysta, zielona. Uroczystość rozpoczęła się turniejem wiedzy ekologicznej "Przyjaciel Przyrody" w grupie IV i V podczas którego, dzieci wykazały się dużymi wiadomościami.  Wszystkie przedszkolaki złożyły przyrzeczenie "Młodego Ekologa", którego będą przestrzegać. Następnie każda grupa przedstawiła piosenki, wiersze ekologiczne. Zgodnie z naszym przyrzeczeniem:"chronimy przyrodę, oszczędzamy wodę, drzewa szanujemy, kwiaty hodujemy...

Ostatnim punktem był ekologiczny przemarsz przedszkolaków oraz wspólne sprzątanie placu przedszkolnego.

To był wspaniały dzień. Na długo pozostanie wszystkim przedszkolakom w pamięci. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w ochronie naszego środowiska.