03.06.2019r. w naszym Przedszkolu uroczyście obchodziliśmy dzień, na który wiele dzieci czeka z niecierpliwością, a mianowicie Dzień Dziecka. Tego dnia w ogrodzie przedszkolnym zgromadzili się wychowankowie wszystkich oddziałów wraz z nauczycielkami. Na wstępie Pani dyrektor Marzena Leszczyńska złożyła wszystkim dzieciom życzenia z okazji ich święta. Dwie starsze grupy wystawiły przedstawienie o "Dzieciach świata", po którym na wszystkie dzieci czekało wiele atrakcji: tor przeszkód, gry i zabawy zręcznościowe, rzuty do celu, tunel, zabawy z chustą animacyjną, strzelanie do celu itp. Po wspaniałej zabawie dzieci miały słodki poczęstunek :)

25.O4 obchodziliśmy w przedszkolu "Dzień Ziemi". W tym dniu wszystkie przedszkolaki przyszły do przedszkola ubrane na zielono, na znak tego, że wszyscy chcemy, aby nasza planeta była czysta, zielona. Uroczystość rozpoczęła się turniejem wiedzy ekologicznej "Przyjaciel Przyrody" w grupie IV i V podczas którego, dzieci wykazały się dużymi wiadomościami.  Wszystkie przedszkolaki złożyły przyrzeczenie "Młodego Ekologa", którego będą przestrzegać. Następnie każda grupa przedstawiła piosenki, wiersze ekologiczne. Zgodnie z naszym przyrzeczeniem:"chronimy przyrodę, oszczędzamy wodę, drzewa szanujemy, kwiaty hodujemy...

Ostatnim punktem był ekologiczny przemarsz przedszkolaków oraz wspólne sprzątanie placu przedszkolnego.

To był wspaniały dzień. Na długo pozostanie wszystkim przedszkolakom w pamięci. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w ochronie naszego środowiska.

Dnia 2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu. Głównym celem tego corocznego wydarzenia jest zwiększenie świadomości oraz wrażliwości społecznej na temat autyzmu i zwrócenie uwagi na główne problemy, z jakimi borykają się  osoby z autyzmem oraz ich najbliżsi  (np.,braku opieki i wsparcia, dyskryminacji, izolacji, ).

Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w tym ważnym wydarzeniu. Wspólnie wypuściły w powietrze niebieskie balony.