Super User
Kategoria:

21.03.2019r. "Biedroneczki" obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny. Były na spacerze do ogródków działkowych w poszukiwaniu jej oznak. Malowały na folii wiosenny obrazek, śpiewały piosenki oraz wykonały medal na powitanie wiosny. Mamy nadzieję, że teraz wiosna zawita do nas na dobre;)

Super User
Kategoria:

10.03.2019r.  „Biedroneczki” uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych w interaktywnym ośrodku edukacji i rozrywki - Multicentrum.

Zajęcia odbywały się w trzech modułach: Multidzieciak – Kolorowy świat, Multiśrodowisko – Jak chronić wodę przed zanieczyszczeniem oraz Klocki K’nex – Budujemy domki.

 Przedszkolaki miały możliwość obserwowania i eksperymentowania poszerzając swoją wiedzę na temat otaczającego środowiska.

Super User
Kategoria:

W piątek( 08.03.2019) dzieci z grupy Biedroneczek obchodziły DZIEŃ KOBIET!

W tym dniu chłopcy nie zapomnieli o swoich koleżankach.  Zlożyli im  życzenia i zaśpiewali „Sto lat”. Małe księżniczki otrzymały prezenty- zakupione przez rodziców kubki z imionami. Nie zabrakło też słodkiego „co nieco” ;)

Super User
Kategoria:

1.03.2019, "Biedroneczki" uczestniczyły w kolejnych zajęciach w bibliotece "Barwnej". Tematem zajęć było: "Droga do przedszkola". Dzieci wysłuchały opowiadania oraz bawiły się w takie gry jak Bingo, Memory. Na zakończenie miały chwilę czasu na zabawy w kąciku dla malucha.