Super User
Kategoria:

31.01.2019. w grupie „Biedroneczek” gościliśmy mamę Olka, Panią Anetę, która przybliżyła dzieciom zawód fryzjera. Zaprezentowała akcesoria i narzędzia niezbędne do wykonywania tej pracy oraz opowiedziała o swoim zawodzie. Następnie na głowach dzieci ” jak prawdziwy magik” wyczarowała fantazyjne fryzury. Podczas wizyty gościa wszyscy doskonale się bawili.

 Dziękujemy bardzo Pani Anetce za poświęcony czas, i piękne fryzury.

Super User
Kategoria:

21.01.2019r. obchodziliśmy w grupie "Biedroneczek" święto babci i dziadka. Z tej okazji dzieci zaprosiły swoich dziadków do przedszkola na niezwykłe przedstawienie, jakim były Jasełka. Recytowały też dla nich wiersze i śpiewały piosenki i tańczyły tańce, które sprawiły wielką radość zgromadzonym gościom. Nie zabrakło też całusów, uśmiechów, słodkości i prezentów. To spotkanie było dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem.

Super User
Kategoria:

Dnia 18 grudnia dzieci z grupy V wystawiły Jasełka dla swoich rodziców. Przedszkolaki wczuwając się w przedświąteczny nastrój z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role. Następnie wspólnie z rodzicami wykonały aniołki, które zabrali ze sobą do domu. Cała uroczystość zakończyła się poczęstunkiem dla wszystkich przybyłych gości. 

Super User
Kategoria:

W grupie Biedroneczek odbył się konkurs plastyczny„Moja mała Ojczyzna”.

Konkurs adresowany był do dzieci i ich rodziców.

Celem konkursu było  wzbudzanie uczuć patriotycznych do tzw. „małej Ojczyzny”, ukazanie piękna krajobrazu, wzmacnianie więzi rodzinnych, współpracy z rodzicami a także rozwijanie inwencji twórczej dzieci.

Wykonane prace były bardzo ciekawe. Uczestniczy otrzymali nagrody i dyplomy.