Super User
Kategoria:

Dzieci z grupy IV i V odwiedziła Pani Aneta, która jest fryzjerką już od 15 lat. Przybliżyła przedszkolakom zawód fryzjera, a także opowiedziała o rożnych akcesoriach i narzędziach potrzebnych do tej pracy. Na koniec na głowach dzieci ” jak prawdziwy magik” wyczarowała fantazyjne fryzury. Dziękujemy bardzo Pani Anecie za poświęcony czas i piękne fryzury. Po tak wspaniałym spotkaniu każdy na pewno z chęcią będzie chodził do fryzjera. Serdecznie dziękujemy Pani Anecie za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.

Super User
Kategoria:

23 stycznia 2019 r.  dzieci z grupy IV „ Przyjaciół Kubusia Puchatka”  gościły w przedszkolu  swoje Babcie i Dziadków.

Zaproszeni goście ze wzruszeniem wysłuchali wierszy i piosenek przygotowanych na uroczystość, aktywnie uczestniczyli w zabawach z wnukami, które  na koniec  obdarowały   babcie i dziadków własnoręcznie przygotowanymi prezentami.

 

Super User
Kategoria:

15 stycznia dzieci z grupy IV podróżowały w niezwykłe miejsce jakim jest Kraina Elsy w  Majątku Howieny w Pomigaczach. Zostaliśmy przywitani  i wprowadzeni w bajkowy świat przez Księżniczkę Elsę, bałwana Olafa i Renifera Svena. Na początek ugoszczono nas ciepłą herbatką i deserkiem. Przedszkolaki uczestniczyły w kreatywnych warsztatach plastycznych, tworząc sylwetę bałwana Olafa. Niezwykłym gościem był również Święty Mikołaj, który odwiedził dzieci i wręczył prezenty. Następnie był czas na gry i zabawy przy muzyce wraz z Elsą i reniferem oraz Olafem. Radość i uśmiech przez całą wizytę gościł na twarzach dzieci. Każdy z uczestników wycieczki miał okazję usiąść na tronie Elsy i otrzymał certyfikat za uczestnictwo w zabawach w Krainie Lodu. Na koniec przeszliśmy do Królestwa Elsy, czyli do domku w którym mieszka. Tam mogliśmy zobaczyć jej łóżko, garderobę, puchar za uczestnictwo w łyżwiarstwie i wiele innych rzeczy.  Wycieczka z pewnością na długo pozostanie w pamięci w postaci miłych wspomnień.

Super User
Kategoria:

Dnia 21.12.2018 roku dzieci  z grupy IV przedstawiły program artystyczny odpowiadający tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. 

 

Super User
Kategoria:

19.12.2018r.  “ Przyjaciele Kubusia Puchatka” upiekli pyszne świąteczne pierniczki. Dzieci wałkowały ciasto i wykrawały pierniki różnych kształtów przy pomocy foremek. Po ostygnięciu  dekorowały pierniczki różnokolorowymi lukrami i barwnymi posypkami. Przygotowanie ciasteczek bardzo się dzieciom podobało, a w przedszkolu unosił się wspaniały  aromat pieczonych  pierniczków, który wprawiał wszystkich w cudowny, świąteczny nastrój. Kolejna porcja wypieków za rok..