Super User
Kategoria:

17.04.2019 r. w grupie IV 5- latków odbyły się zajęcia otwarte pod hasłem

RODZINNA WIELKANOCNA IKEBANA” .

Dzieci wzbogaciły swoje wiadomości na temat tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi i wykonały wspólnie z rodzicami ozdoby na stół wielkanocny.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM WESOŁYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT.

 

Super User
Kategoria:

03.04 2019 r. dzieci z grypy IV „ Przyjaciół Kubusia Puchatka”

dzięki uprzejmości mamy Mikołaja P. odwiedziły

sklep RTV EURO AGD przy ul. Brzeskiej.

Miały możliwość obejrzeć jakie sprzęty można kupić w tym sklepie, dowiedziały się też o nowościach technicznych dotyczących niektórych sprzętów RTV i AGD , testowały telefony i tablety.

Na koniec zostały obdarowane słodyczami, smyczami z logo sklepu i balonami. Dziękujemy.

Super User
Kategoria:

Dzieci z grupy IV i V odwiedziła Pani Aneta, która jest fryzjerką już od 15 lat. Przybliżyła przedszkolakom zawód fryzjera, a także opowiedziała o rożnych akcesoriach i narzędziach potrzebnych do tej pracy. Na koniec na głowach dzieci ” jak prawdziwy magik” wyczarowała fantazyjne fryzury. Dziękujemy bardzo Pani Anecie za poświęcony czas i piękne fryzury. Po tak wspaniałym spotkaniu każdy na pewno z chęcią będzie chodził do fryzjera. Serdecznie dziękujemy Pani Anecie za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.

Super User
Kategoria:

23 stycznia 2019 r.  dzieci z grupy IV „ Przyjaciół Kubusia Puchatka”  gościły w przedszkolu  swoje Babcie i Dziadków.

Zaproszeni goście ze wzruszeniem wysłuchali wierszy i piosenek przygotowanych na uroczystość, aktywnie uczestniczyli w zabawach z wnukami, które  na koniec  obdarowały   babcie i dziadków własnoręcznie przygotowanymi prezentami.

 

Super User
Kategoria:

15 stycznia dzieci z grupy IV podróżowały w niezwykłe miejsce jakim jest Kraina Elsy w  Majątku Howieny w Pomigaczach. Zostaliśmy przywitani  i wprowadzeni w bajkowy świat przez Księżniczkę Elsę, bałwana Olafa i Renifera Svena. Na początek ugoszczono nas ciepłą herbatką i deserkiem. Przedszkolaki uczestniczyły w kreatywnych warsztatach plastycznych, tworząc sylwetę bałwana Olafa. Niezwykłym gościem był również Święty Mikołaj, który odwiedził dzieci i wręczył prezenty. Następnie był czas na gry i zabawy przy muzyce wraz z Elsą i reniferem oraz Olafem. Radość i uśmiech przez całą wizytę gościł na twarzach dzieci. Każdy z uczestników wycieczki miał okazję usiąść na tronie Elsy i otrzymał certyfikat za uczestnictwo w zabawach w Krainie Lodu. Na koniec przeszliśmy do Królestwa Elsy, czyli do domku w którym mieszka. Tam mogliśmy zobaczyć jej łóżko, garderobę, puchar za uczestnictwo w łyżwiarstwie i wiele innych rzeczy.  Wycieczka z pewnością na długo pozostanie w pamięci w postaci miłych wspomnień.