Super User
Kategoria:

W dniu 8.02.19 dzieci z naszej grupy miały możliwość uczestniczenia w zajęciach związanych z kuchnią molekularną. Z wielkim zaciekawieniem czekały na efekty doświadczeń tj.chipsy z bazylii, makaron z soku Kubuś, popcorn z bitej śmietany. Przedszkolaki miały możliwość degustacji przygotowanych potraw co wywołało wielki uśmiech na ich buziach.Na zakończenie warsztatów dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Super User
Kategoria:

 W dniu 5 luty naszą grupę odwiedziła Pani Higienistka Stomatologiczna. Przeprowadziła z dziećmi rozmowę na temat prawidłowego mycia zębów oraz zaprezentowała prawidłową technikę szczotkowania.Omówiła również podstawowe zasady dbania o higienę jamy ustnej. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe szczoteczki do zębów oraz ulotki .

Super User
Kategoria:

  W dniu 6 grudnia nasze przedszkolaki odwiedził Mikołaj. Dzieci z wielką radością  przywitały Gościa oraz zaśpiewały piosenkę na powitanie.Kilkoro przedszkolaków recytowało wiersze. Następnie Mikołaj rozdał wszystkim dzieciom prezenty,które wywołały szeroki uśmiech na buziach dzieciaczków.

Super User
Kategoria:

Serdecznie dziękujemy wspaniałym gościom za przybycie na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Po części artystycznej zorganizowane były wspólne zabawy i tańce. Dziadkowie z zaangażowaniem brali udział w różnych konkurencjach. Najwięcej radości sprawiły chyba kalambury, okazało się, że wcale nie jest to takie proste! Gratulujemy odwagi i poczucia humoru :-).

Życzymy dużo zdrowia, pomyślności i pociechy z wnuków.