Super User
Kategoria:

Do przedszkola przyszła mama Anieli i pokazała dzieciom jak powstaje mąka. Wspólnie z Muchomorkami wykonała przepyszne babeczki, które dzieci zjadły z apetytem. Dziękujemy ślicznie : )

 

Super User
Kategoria:

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”


Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego Muchomorki gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Dzieci od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta . Następnie przedszkolaki wraz z babciami i dziadkami wspólnie się bawili, na koniec na przybyłych gości czekał słodki poczęstunek i piękne prezenty.

 

Super User
Kategoria:

Dnia 19 grudnia dzieci wystawiły Jasełka dla swoich rodziców. Publiczność była zachwycona występem małych aktorów. Następnie rodzice wspólnie z dziećmi ozdobili aniołki, które zabrali ze sobą do domu. Cała uroczystość zakończyła się poczęstunkiem dla wszystkich przybyłych gości.