Super User
Kategoria:

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”


Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego Muchomorki gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Dzieci od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta . Następnie przedszkolaki wraz z babciami i dziadkami wspólnie się bawili, na koniec na przybyłych gości czekał słodki poczęstunek i piękne prezenty.

 

Super User
Kategoria:

Dnia 19 grudnia dzieci wystawiły Jasełka dla swoich rodziców. Publiczność była zachwycona występem małych aktorów. Następnie rodzice wspólnie z dziećmi ozdobili aniołki, które zabrali ze sobą do domu. Cała uroczystość zakończyła się poczęstunkiem dla wszystkich przybyłych gości. 

 

 

Super User
Kategoria:

 

 „Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

 

Dnia 6 grudnia najmłodsze dzieci odwiedził Święty Mikołaj, który wszystkie maluszki obdarzył ślicznymi prezentami. Wizyta świętego to jedna z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. Wszystkie "Muchomorki" już od rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały Mikołajowch dzwoneczków embarassed

 

Super User
Kategoria:

W dn.05.12.2018r. nasze przedszkole odwiedzili policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Przeprowadzili prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród przedszkolaków. Dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się podczas przechodzenia przez jezdnię oraz zapamiętały ważne numery alarmowe tj.112 i 997. Policjanci uświadomiły przedszkolaków o konieczności jeżdżenia w fotelikach z zapiętymi pasami,a także o nie zawieraniu znajomości z obcą osobą dorosłą. Dzięki takim spotkaniom, dzieci będą darzyły policję zaufaniem, do której zawsze mogą zwrócić się o pomoc.