Super User
Kategoria:

6.06. 2019r. "Biedroneczki uczestniczyły w wycieczce Kodeń - Zalutyń. Dzieci z przewodnikiem zwiedziły Muzeum Misyjno - Ornitologiczne. Poznały historię Kodnia i obrazu Matki Boskiej Kodeńskiej. W Zalutyniu uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych w Akademii Leśnej i na ścieżce edukacyjnej "Barwinek".

Super User
Kategoria:

W dniu 25.05.2019r. Biedroneczki z grupy V uczestniczyły w Multicentrum w zajęciach edukacyjnych zorganizowanych z okazji obchodów "Dnia Ziemi" pod hasłem: "Czyste powietrze -zdrowy wybór". Współorganizatorem imprezy było Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej. Podczas warsztatów dzieci dowiadywały się na temat czystości powietrza, wpływu na zdrowie człowieka, a także o działaniach służących zmniejszeniu emisji szkodliwych zanieczyszczeń do atmosfery.  uczestniczyły tez w ciekawych doświadczeniach i eksperymentach z powietrzem. na zakończenie samodzielnie posadziły roślinkę ufundowaną przez Zakład Produkcyjno -Handlowy "Zieleń", która zabrały do przedszkola.

Super User
Kategoria:

21.03.2019r. "Biedroneczki" obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny. Były na spacerze do ogródków działkowych w poszukiwaniu jej oznak. Malowały na folii wiosenny obrazek, śpiewały piosenki oraz wykonały medal na powitanie wiosny. Mamy nadzieję, że teraz wiosna zawita do nas na dobre;)

Super User
Kategoria:

10.03.2019r.  „Biedroneczki” uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych w interaktywnym ośrodku edukacji i rozrywki - Multicentrum.

Zajęcia odbywały się w trzech modułach: Multidzieciak – Kolorowy świat, Multiśrodowisko – Jak chronić wodę przed zanieczyszczeniem oraz Klocki K’nex – Budujemy domki.

 Przedszkolaki miały możliwość obserwowania i eksperymentowania poszerzając swoją wiedzę na temat otaczającego środowiska.