Super User
Kategoria:

06.06.2019 r. to DZIEŃ WŁOSKI w grupie IV . „PRZYJACIELE KUBUSIA PUCHATKA” poznali przysmaki narodowe  w niektórych krajach Unii Europejskiej. Następnie na zajęciach kulinarnych, zgodnie współdziałając przygotowali włoską pizzę. Mniam, mniam….

 

Super User
Kategoria:
  1. 05. 2019 r. odbyło się również podsumowanie

XXIII Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych   „ Puchatek”. 

Grupa teatralna  z naszego przedszkola  „ PRZYJACIELE KUBUSIA PUCHATKA” zdobyła w tym

przeglądzie wyróżnienie.

Wielkie gratulacje i brawa.

 

Super User
Kategoria:
  1. 05 .2019 r. w Bialskim Centrum Kultury „ EUREKA” wyłoniono laureatów  konkursu plastycznego pt. „BAJKI, BAJECZKI…”. Nagrody w kategorii przedszkola zdobyła:

 OLIWKA OSTASZEWSKA i HUBER TOMASZEWSKI .

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Super User
Kategoria:

21.05.2019r.   dzieci z grupy  IV   zaprosiły do przedszkola  swoich rodziców,  aby umilić im zbliżający się Dzień Mamy i Taty. Przedstawiły krótką inscenizację, zaśpiewały i zatańczyły. Chętni rodzicie mogli się też pobawić ze swoimi pociechami. Na koniec dzieci obdarowały rodziców własnoręcznie przygotowanymi prezentami.

 

Super User
Kategoria:

17.05.2019 r. dzieci z grupy „ Przyjaciół Kubusia Puchatka” wzięły udział w wycieczce do stolicy. Lekcję wyobraźni rozpoczęła „ Galeria figur stalowych” znajdująca się w Pałacu Kultury i Nauki. Dzieci podziwiały samochody, postacie z bajek i komiksów  w  pełni stworzone ze stalowego złomu.

Następnie  w fabryce E. Wedla wzięły udział w kreatywnej zabawie, tworząc  kompozycje z „ czekolepek”.

Wycieczkę zakończono spacerem po Starym mieście.