Super User
Kategoria:

W piątek dzieci z grupy III uczestniczyły w zajęciach muzycznych "W barwnym rytmie" w Bibliotece Barwnej. Wspólne grały na instrumentach i słuchały zagadek muzycznych. Następnie bawiły się w kąciku i na zakończenie każde dziecko otrzymało balon.

 

Super User
Kategoria:

"Najlepszym  miejscem pod słońcem na ziemi jest dom, w którym dzieciom dano prawo  dokonywania wyborów mogących przygotować je do odpowiedzialnych decyzji  w przyszłości."

 

Dnia 23 maja w naszej grupie odbyło się uroczyste spotkanie dla  MAM i TATUSIÓW z okazji ich święta .Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, złożyły życzenia i obdarowali rodziców drzewkiem szczęścia.  Rodzice byli zadowoleni i wzruszeni. Ściskali swoje pociechy i dziękowali za upominki. To były wyjątkowe i pełne wrażeń święto. Następnie rodzice wspólnie z dziećmi wykonały pracę plastyczną z rodzicami. Uroczystości przebiegały w miłej i ciepłej atmosferze.

Super User
Kategoria:

             Dnia 24 styczna dzieci z grupy III gościły Babcie i Dziadków. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły przybyłych gości do wspólnej zabawy,a później na słodki poczęstunek.To były naprawdę wyjątkowa uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

 

Super User
Kategoria:

Jak co roku Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły związany z tradycjami i obrzędami. W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym z nich są właśnie Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu. Dnia 17 grudnia dzieci przedstawiły swoim rodzicom "Jasełka".